Hakkımızda

1992 yılında Sakarya'da ilk hemodiyaliz merkezi olarak kuruldu. Marmara Bölgesi'nin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olmakla beraber 2011 yılı diyaliz merkezleri içerisinde Türkiye'deki ilk 10 hemodiyaliz merkezlerinden biridir. Ayrıca binası, içi ve dizaynı ile temelden itibaren diyaliz merkezi düşünülerek inşa edilmiştir.
 
Bu kadar büyük olmanın verdiği sorumlulukla beraber hastalarımıza layık oldukları en iyi sağlık hizmetini vermektedir.
 
Merkezimiz, 3600 m2 alana kurulu ve 50+1 makina kapasiteli, bunların 3 tanesi Hepatit C, 2 tanesi Hepatit B ve 45 tanesi Negatif (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur. Uzman Hekim olarak Kenan Evren Öztop hizmet vermektedir.
 
Hemodiyalizin olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 75 makina kapasiteli olup yine Türkiye'de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir. Rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi'nde kontrol edilmektedir.
 
Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde hemen devreye girebilen 132 KWA'lık jeneratörümüz mevcuttur.
 
Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, Wireless hizmeti mevcut olup isteğen hastalar hastanemizin hizmeti olan laptoplarımızla internete bağlanabilir. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır.
 
Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.
 
Merkezimiz de 1 tam zamanlı sorumlu hekim ve mesul müdür, 1 part time hemodiyaliz hekimi, 1 part time dahiliye uzman hekimi, 1 diyetisyen, 12 hemşire, 7 şoför, 2 kadın yardımcı personel, 1 erkek yardımcı personel, 2 muhasebeci ve 2 danışman personelimiz mevcuttur.
 
Klimalı 8 adet servis aracımızla Sakarya'nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

 

 

 
 
Pro WEB